DETCLEAN R 341 oplach pro myčky, 25 kg

Cena bez DPH
1 665 Kč
Cena s DPH
2 014,65 Kč
Dostupnost
Skladem

Objednací kód ATO1684085-0025-1-00

Popis

Oplachovací detergent pro průmyslové myčky nádobí vhodný pro všechny typy myček a mytých předmětů; je určen zejména pro měkkou a středně tvrdou vodu.

 

 

DETCLEAN R 341 je slabě kyselý oplachový a leštící přípravek pro průmyslové myčky nádobí.

 

TENTO PŘÍPRAVEK JE NEZBYTNÝ PRO FINÁLNÍ OPLACH ZBYTKOVÝCH USAZENIN MINERÁLNÍCH LÁTEK NA NÁDOBÍ, PŘÍBORECH A SKLENICÍCH PŘI STROJNÍM MYTÍ.

 

DETCLEAN R 341 zároveň snižuje povrchové napětí vody, čímž zabezpečuje rychlé osychání mytých předmětů. Zajišťuje vysoký lesk. Složení tohoto přípravku zaručuje ekologickou nezávadnost a všechny jeho složky jsou biologicky rozložitelné. Výrobek neobsahuje fosfáty ani látky s aktivním chlórem. 

DETCLEAN R 341 je optimální oplachovací prostředek pro všechny velkokuchyňské mycí stroje nádobí s automatickým dávkováním.

 

 NUTNÝ JAKO NÁSLEDNÝ OPLACHOVACÍ PŘÍPRAVEK MYCÍHO DETEREGENTU DETCLEAN D220.

 

DÁVKOVÁNÍ: 0,4-1 ml/l podle jakosti vody. Přípravek dávkujte automaticky do oplachovací vody dle návodu k použití průmyslové myčky nádobí pro každý oplachovací cyklus.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení včetně podmínek skladování a  údaje o nebezpečnosti přípravku jsou uvedené v Bezpečnostním listu

 

 


Tento produk nelze zaslat dopravní společností. Produkt lze zaslat po Praze naší dopravou nebo vyzvednou osobně na prodejně. 

Soubory ke stažení

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2024 Papir.cz