Suma Calc D5 odvápňovač, 5 l

Cena bez DPH
575 Kč
Cena s DPH
695,75 Kč
Dostupnost
Skladem

Objednací kód HY21H.11954

Popis

Suma Calc D5 je koncentrovaný kyselý čisticí prostředek, určený pro odstraňování úsad z kuchyňského náčiní a zařízení, boilerů, ohřívacích lázní, kávovarů, myček nádobí apod.

Klíčové vlastnosti

Suma Calc D5 je koncentrovaný kyselý čisticí prostředek s povrchově aktivními látkami, který zajišťuje účinné odstranění vápenatých úsad z různých povrchů v kuchyni..

Výhody

Účinně odstraňuje vápenaté usazeniny, chrání povrch zařízení, zvyšuje hygienu Ekonomické použití vzhledem ke koncentrovanému složení

Návod k použití

Odstraňování úsad namáčením:

Ponořte náčiní do lázně (50 – 200 ml prostředku na 1 L horké vody), nechte působit, dokud se úsady neuvolní, dle potřeby mechanicky odstraňte úporné zbytky a důkladně opláchněte čistou vodou.

Čištění postřikem:

Nastříkejte roztok (200 ml prostředku/ L teplé vody) na povrch, nechte působit max. 30 minut a vydrhněte. Důkladně opláchněte teplou vodou. Odkamenovávání myčky:

Vypněte dávkování mycího a oplachovacího prostředku. Naplňte myčku čistou vodou a přidejte Suma Calc D5 (50 – 100 ml prostředku/ L vody), nechte roztok cirkulovat 5 – 15 minut, potom vypusťte myčku a prohlédněte ji. Dle potřeby postup zopakujte. Důkladně vypláchněte myčku vodou, nechte vodu cirkulovat min. 5 minut.

Přesné dávkování v závislosti na stupni znečištění a použití doporučí odborný poradce Diversey. Jen pro profesionální použití.  

Bezpečná manipulace a skladování

Skladujte v původních uzavřených obalech mimo extrémní teploty. Další údaje jsou uvedeny v bezpečnostním listu. 

Kompatibilita prostředku

Suma Calc D5 lze aplikovat při dodržení návodu k použití na povrchy odolné vůči kyselinám, které se běžně vyskytují v kuchyních. Nemíchejte s jinými prostředky. 

Soubory ke stažení

Profil na G+ Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2019 Papir.cz