EKO - Menu boxy, FOOD boxy, misky na polévku
Polévková miska Kraft 500 ml, Ø 115 mm, 50 ks
Polévková miska Kraft 500 ml, Ø 115 mm, 50 ks. Velmi kvalitní provedení, 340 g kraftový papír s vnitřním nástřikem PE zaručuje bezpečný odnos bez starostí s možným protečením.…
104,90 Kč
126,93 Kč s DPH
2,1 Kč za 1 ks
- Výhodná cena
Víčko PP pro kraft misku Ø 115 mm, 50 ks
Víčko PP pro polévkové misky kraft FP500K Ø 115 mm. Víčko perfektně drží na misce. Prodej po 50 kusech. Celá krabice obsahuje 15 balení.
73,10 Kč
88,45 Kč s DPH
Box na hamburger EKO cukrová třtina 152 x 150 x 78 mm, 50 ks
Box na hamburger EKO cukrová třtina 152 x 150 x 78 mm, 50 ks, kompostovatelný, cena za balení 50 ks. V krabici 10 balení. Na paletě je 26 krabic. Obaly z cukrové třtiny jsou…
169 Kč
204,49 Kč s DPH
Menu box EKO cukrová třtina 2-dílný 251 x 166 x 63 mm, 50 ks
Menu box EKO cukrová třtina 2-dílný 251 x 166 x 63 mm, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Obaly z cukrové třtiny jsou vhodné i do mrazáku,…
285,10 Kč
344,97 Kč s DPH
Menu box EKO cukrová třtina 230 x 158 x 80 mm, 50 ks
Menu box EKO cukrová třtina 230 x 158 x 80 mm, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 60 krabic. Obaly z cukrové třtiny jsou…
264,80 Kč
320,41 Kč s DPH
Box na hamburger XXL, EKO cukrová třtina 175 × 175 × 95 mm, 50 ks
Box na hamburger XXL z cukrové třtiny je díky rozměru 175 × 175 × 95 mm vhodný zejména pro velké hamburgery a další pokrmy s sebou. Je vyroben z přírodního materiálu na bázi…
179 Kč
216,59 Kč s DPH
3,58 Kč za 1 ks
Papírová krabička Fast Food 800 ml, 11,2 × 9 × 6,4 cm, 50 ks
Papírová krabička na jídlo o objemu 800 ml je ideální pro balení menších porcí teplých i studených pokrmů. Skvěle se hodí pro těstoviny, nudle, rýži, saláty, smažené speciality,…
199 Kč
240,79 Kč s DPH
Papírová krabička Fast Food 1400 ml, 15 × 12 × 6,5 cm, 50 ks
Papírová krabička na jídlo o objemu 1 400 ml je ideální pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Díky vnitřnímu PE nástřiku odolává mastnotě i vlhkosti a je vhodná pro…
269 Kč
325,49 Kč s DPH
Papírová krabička Fast Food 2000 ml, 19,5 × 14 × 6,3 cm, 50 ks
Papírová krabička na jídlo o objemu 2 000 ml je vhodná pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Vnitřní PE nástřik zvyšuje odolnost proti mastnotě a vlhkosti, díky čemuž je…
299 Kč
361,79 Kč s DPH
Víčko PET pro hranatou papírovou misku 750–1410 ml, transparentní, 50 ks
PET víčko je určeno pro hranaté papírové misky o objemu 750 ml, 1000 ml, 1230 ml a 1410 ml. Díky univerzálnímu provedení pasuje na všechny velikosti této produktové řady, čímž…
199 Kč
240,79 Kč s DPH
- Novinka
Papírová miska hranatá kraft 1410 ml 16,7 × 16,7 × 7,5 cm, 50 ks
Papírová hranatá miska o objemu 1410 ml je ideální pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Díky modernímu hranatému tvaru je vhodná na saláty, poke bowls, těstoviny, nudle…
349 Kč
422,29 Kč s DPH
6,98 Kč za 1 ks
- Novinka
Polévková miska Kraft 350 ml, Ø 115 mm, 50 ks
Polévková miska Kraft 350 ml, Ø 115 mm, 50 ks. Velmi kvalitní provedení, 340 g kraftový papír s vnitřním nástřikem PE zaručuje bezpečný odnos bez starostí s možným protečením.…
99,60 Kč
120,52 Kč s DPH
1,99 Kč za 1 ks
- Výhodná cena
Box na kuře 265 x 201 x 115 mm, 150 ks
Box na kuře z polypropylenu (PP) je určený pro balení a přepravu grilovaného kuřete a dalších teplých pokrmů. Skládá se z černé spodní části a transparentního víka, které umožňuje…
2 067 Kč
2 501,07 Kč s DPH
Krabička s okénkem 274 × 80 × 62 mm, 400 ks
Krabička s okénkem z PLA, plně recyklovatelný obal o rozměrech 274 × 80 × 62 mm. Je vhodná pro bagety a další mastnější potraviny. Krabička je nepromastitelná, upravená proti…
3 360 Kč
4 065,60 Kč s DPH
26,88 Kč za 1 ks
Papírová krabička s okénkem 1000 ml, 20 x 14 x 5 cm, 50 ks
Papírová krabička kraft s okénkem 1000 ml, 200 x 140 x 50 mm, 50 ks v balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Vhodná na všechny druhy jídel. Teplotní rozsah od -40 stupňů Celsia…
348,70 Kč
421,93 Kč s DPH
EKO papírová miska na polévku 220 ml, 50 ks
EKO papírová miska na polévku o objemu 220 ml je vhodná pro podávání polévek, vývarů, omáček i dalších teplých a studených pokrmů. Ideální pro restaurace, bistra, cateringové…
157 Kč
189,97 Kč s DPH
Menu box EKO cukrová třtina 3 dílný, 230 x 205 x 70 mm, 50 ks
Menu box EKO cukrová třtina 230 x 205 x 70 mm, trojdílný 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 43 krabic. Obaly z cukrové třtiny…
310,70 Kč
375,95 Kč s DPH
Menu box EKO cukrová třtina 1 dílný, 230 x 205 x 70 mm, 50 ks
Menu box EKO cukrová třtina 230 x 205 x 70 mm, jednodílný 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 47 krabic. Obaly z cukrové třtiny…
310,70 Kč
375,95 Kč s DPH
Menu box EKO cukrová třtina 2-dílný 230 x 205 x 70 mm, 50 ks
Menu box EKO cukrová třtina 230 x 205 x 70 mm, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 47 krabic. Obaly z cukrové třtiny jsou…
263,90 Kč
319,32 Kč s DPH
Box na hamburger hnědý 16 x 17 x 10 cm, 50 ks
Hnědý papírový box na hamburger je vhodný pro balení a výdej hamburgerů, sendvičů a dalšího rychlého občerstvení. Je vyroben z nepromastitelného papíru, který pomáhá omezit…
446,20 Kč
539,90 Kč s DPH
8,92 Kč za 1 ks



