Box na hamburger EKO cukrová třtina 152 x 150 x 78 mm, 50 ks

Cena bez DPH
199 Kč
Cena s DPH
240,79 Kč
Dostupnost
Skladem

Objednací kód NVF0001

Popis

Box na hamburger EKO cukrová třtina 152 x 150 x 78 mm, 50 ks, kompostovatelný, cena za balení 50 ks. V krabici 10 balení. Na paletě je 26 krabic.

Obaly z cukrové třtiny jsou vhodné i do mrazáku, nebo do mikrovlnné trouby. Jsou pevné, stabilní a vynikají líbivými designy. Obaly jsou plně kompostovatelné a jsou vyrobeny z přírodních materiálů.

Co je cukrová třtina?
Cukrová třtina je obnovitelný, rychle rostoucí zdroj, který se pěstuje k mnoha účelům, například pro výrobu třtinové šťávy. Po vylisování šťávy se stonky cukrové třtiny obvykle spálí nebo vyhodí. Tato rozdrcená stébla však lze před vyhozením uchovat a přeměnit na jiné předměty. Tento materiál je zpětně získáván a používán k výrobě jednorázových obalů.

Proč si vybrat produkty z cukrové třtiny?
Víme, že lesy na celém světě jsou ohroženy, a proto je pro nás důležité najít alternativní materiály, které nevyžadují původní lesní zdroje. S bagasou můžete i nadále používat jednorázové papírové výrobky s vysokou výtěžností, ale víme, že místo stromů volíme produkt vyrobený z rychle obnovitelné a recyklované cukrové třtiny. Nejlepší je, že výrobek lze po skončení používání kompostovat.

Co je na tom skvělého?
Vzhledem k tomu, že se cukrová třtina spotřebuje dříve, než se zlikviduje, je její stonek nyní obnovitelným zdrojem. Jsme schopni ji rozložit na buničinu, kterou lze použít k výrobě produktů, které by jinak byly vyrobeny z dřevní hmoty. To znamená, že k výrobě těchto produktů je zapotřebí méně stromů a že jsme využili odpad, který by jinak byl spálen nebo vozen na skládku. 

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2024 Papir.cz