Menu boxy a krabičky na jídlo

Menu box nedělený XPS, 200 kusů

Menu box 1-dílný z extrudovaného polystyrenu (XPS) o rozměru 236 x 197 x 73 mm s atestem pro styk s potravinami, určený pro přenos hotových jídel. Tento menu box je uzavíratelný,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: RCP2755
Kód produktu RMC/2755/PAK

549 Kč

664,29 Kč s DPH

ks

Menu box 2-dílný XPS, 200 kusů

Dvoudílný menu box z extrudovaného polystyrenu (XPS) je určený pro balení a přenos hotových jídel. Díky dvěma odděleným částem umožňuje prakticky oddělit jednotlivé složky pokrmu.…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: RCP2662
Kód produktu RMC/2662/PAK

549 Kč

664,29 Kč s DPH

ks

Menu box EKO cukrová třtina 2-dílný 251 x 166 x 63 mm, 50 ks

Menu box EKO cukrová třtina 2-dílný 251 x 166 x 63 mm, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Obaly z cukrové třtiny jsou vhodné i do mrazáku,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: NVF0004
Kód produktu LNA/29532/PAK

285,10 Kč

344,97 Kč s DPH

ks

Menu box EKO cukrová třtina 230 x 158 x 80 mm, 50 ks

Menu box EKO cukrová třtina 230 x 158 x 80 mm, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 60 krabic. Obaly z cukrové třtiny jsou…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: NVF0037
Kód produktu LNA/29679/PAK

264,80 Kč

320,41 Kč s DPH

ks

Menu box XPS 3-dílný, 200 kusů

Třídílný menu box z extrudovaného polystyrenu (XPS) je určený pro balení, přenos a rozvoz hotových jídel. Díky třem odděleným částem umožňuje prakticky oddělit hlavní pokrm,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: RCP2750
Kód produktu RMC/2750/PAK

549 Kč

664,29 Kč s DPH

ks

Menu box Lunch velký XPS, 200 kusů

200 kusů XPS menu boxů Lunch velký. Rozměry 240 x 149 x 73 mm. Menu boxy s atestem pro styk s potravinami. Celé balení obsahuje 200 kusů. Celá krabice obsahuje 1 balení. Na paletě…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: RCP2700
Kód produktu BMS/RCP2700/PAK

412,30 Kč

498,88 Kč s DPH

2,06 Kč za 1 ks

ks

Menu miska PP 1dílná s transparentním víčkem 1200 ml, 50 ks

Oválná PP miska o objemu 1200 ml s transparentním víčkem je ideální pro balení, rozvoz i odnos hotových jídel. Díky jednodílnému provedení bez přepážek je vhodná pro hlavní jídla,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QM129C1/PAK
Kód produktu ITN/QM129C1/PAK

369 Kč

446,49 Kč s DPH

7,38 Kč za 1 ks

ks

Papírová krabička Fast Food 800 ml, 11,2 × 9 × 6,4 cm, 50 ks

Papírová krabička na jídlo o objemu 800 ml je ideální pro balení menších porcí teplých i studených pokrmů. Skvěle se hodí pro těstoviny, nudle, rýži, saláty, smažené speciality,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QF800FSC/PAK
Kód produktu ITN/QF800FSC/PAK

199 Kč

240,79 Kč s DPH

ks

Papírová krabička Fast Food 1400 ml, 15 × 12 × 6,5 cm, 50 ks

Papírová krabička na jídlo o objemu 1 400 ml je ideální pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Díky vnitřnímu PE nástřiku odolává mastnotě i vlhkosti a je vhodná pro…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QF1400FSC/PAK
Kód produktu ITN/QF1400FSC/PAK

269 Kč

325,49 Kč s DPH

ks

Papírová krabička Fast Food 2000 ml, 19,5 × 14 × 6,3 cm, 50 ks

Papírová krabička na jídlo o objemu 2 000 ml je vhodná pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Vnitřní PE nástřik zvyšuje odolnost proti mastnotě a vlhkosti, díky čemuž je…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QF2000FSC/PAK
Kód produktu ITN/QF2000FSC/PAK

299 Kč

361,79 Kč s DPH

ks

Menu miska PP 2dílná černá s transparentním víčkem 1050 ml, 50 ks

Praktická PP menu miska se dvěma oddělenými komorami je ideální pro balení, přepravu i výdej hotových jídel. Dvoudílné provedení umožňuje oddělit hlavní chod od přílohy nebo…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QM129C2/PAK
Kód produktu ITN/QM129C2/PAK

369 Kč

446,49 Kč s DPH

ks

Víčko PET pro hranatou papírovou misku 750–1410 ml, transparentní, 50 ks

PET víčko je určeno pro hranaté papírové misky o objemu 750 ml, 1000 ml, 1230 ml a 1410 ml. Díky univerzálnímu provedení pasuje na všechny velikosti této produktové řady, čímž…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QKRLSB/PAK
Kód produktu ITN/QKRLSB/PAK

199 Kč

240,79 Kč s DPH

ks

  • Novinka

Papírová miska hranatá kraft 1410 ml 16,7 × 16,7 × 7,5 cm, 50 ks

Papírová hranatá miska o objemu 1410 ml je ideální pro balení a rozvoz teplých i studených pokrmů. Díky modernímu hranatému tvaru je vhodná na saláty, poke bowls, těstoviny, nudle…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/QKSB1410/PAK
Kód produktu ITN/QKSB1410/PAK

349 Kč

422,29 Kč s DPH

6,98 Kč za 1 ks

ks

  • Novinka

Víčko pro menu misky do mikrovlnné trouby 650 - 850 ml, 50 ks

Víčka pro Menu misky PP do mikrovlnné trouby 650 - 850 ml, 50 ks. Velmi pevné, ideální pro rozvoz jídel, omáčky se nevylejí. Rozměry 25 x 18,5 x 2 cm, Misky: WI78165, WI78175 a…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI78100
Kód produktu WMX/78100/PAK

181,70 Kč

219,86 Kč s DPH

ks

Menu miska PP do mikrovlnné trouby nedělená 850 ml, 50 ks

Menu miska PP do mikrovlnné trouby 850ml, 50 ks. Velmi pevná a v kombinaci s víčkem ideální pro rozvoz jídel, omáčky se nevylejí. Rozměry 22,1 x 15,1 x 4,3 cm, objem 1200 ml.…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI78185
Kód produktu WMX/78185/PAK

230,50 Kč

278,91 Kč s DPH

ks

Box na kuře 265 x 201 x 115 mm, 150 ks

Box na kuře z polypropylenu (PP) je určený pro balení a přepravu grilovaného kuřete a dalších teplých pokrmů. Skládá se z černé spodní části a transparentního víka, které umožňuje…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: NVF0100
Kód produktu PSY/18695/KTN

2 067 Kč

2 501,07 Kč s DPH

ks

Papírová krabička s okénkem 1000 ml, 20 x 14 x 5 cm, 50 ks

Papírová krabička kraft s okénkem 1000 ml, 200 x 140 x 50 mm, 50 ks v balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Vhodná na všechny druhy jídel. Teplotní rozsah od -40 stupňů Celsia…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK11226
Kód produktu BMS/SNK11226/PAK

348,70 Kč

421,93 Kč s DPH

ks

Víčko dělené pro menu misky do mikrovlnné trouby 1100 ml, 50 ks

Víčka vypouklá pro Menu misky PP do mikrovlnné trouby 1100 ml, 50 ks. Velmi pevné, ideální pro rozvoz jídel, omáčky se nevylejí. Rozměry 25 x 18,5 x 2 cm, pro misky: WI78222

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI78202
Kód produktu WMX/78202/PAK

231 Kč

279,51 Kč s DPH

4,62 Kč za 1 ks

ks

Menu box EKO cukrová třtina 3 dílný, 230 x 205 x 70 mm, 50 ks

Menu box EKO cukrová třtina 230 x 205 x 70 mm, trojdílný 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 43 krabic. Obaly z cukrové třtiny…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: NVF0049
Kód produktu LNA/29945/PAK

310,70 Kč

375,95 Kč s DPH

ks

Menu box EKO cukrová třtina 1 dílný, 230 x 205 x 70 mm, 50 ks

Menu box EKO cukrová třtina 230 x 205 x 70 mm, jednodílný 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 4 balení. Na paletě je 47 krabic. Obaly z cukrové třtiny…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: NVF0047
Kód produktu LNA/29921/PAK

310,70 Kč

375,95 Kč s DPH

ks

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2026 Papir.cz