Papírové kelímky a víčka

Papírový kelímek kraft 110 ml Ø 62 mm, 50 ks

Papírový kelímek kraft o objemu 110 ml je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů. Díky kompaktnímu objemu se hodí zejména na espresso, menší kávové nápoje nebo…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SU0012
Kód produktu KGN/SU0012/PAK

57,70 Kč

69,82 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek kraft 480 ml Ø 90 mm, 50 ks

Papírový kelímek kraft o objemu 480 ml je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů. Díky většímu objemu se hodí například na kávové nápoje, čaj, kakao, limonády nebo jiné…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SU0015
Kód produktu KGN/SU0015/PAK

115,50 Kč

139,76 Kč s DPH

ks

Víčko PP s uzávěrem na papírový kelímek černé Ø 80 mm, 100 ks

Víčko PP s uzávěrem je určeno pro papírové kelímky o průměru 80 mm. Praktický uzávěr pomáhá omezit riziko rozlití nápoje během přenášení a zároveň chrání obsah před nečistotami.…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/Q0080BSPP/PAK
Kód produktu ITN/Q0080BSPP/PAK

79 Kč

95,59 Kč s DPH

0,79 Kč za 1 ks

ks

Víčko PP s uzávěrem na papírový kelímek černé Ø 90 mm, 100 ks

Víčko PP s uzávěrem je určeno pro papírové kelímky o průměru 90 mm. Praktický uzávěr pomáhá omezit riziko rozlití nápoje během přenášení a zároveň chrání obsah před nečistotami.…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/Q0090BSPP/PAK
Kód produktu ITN/Q0090BSPP/PAK

89 Kč

107,69 Kč s DPH

0,89 Kč za 1 ks

ks

Papírový kelímek kraft 360 ml (12oz) Ø 90 mm, 50 ks

Jednostěnný papírový kelímek kraft o objemu 360 ml (12 oz) je ideální pro podávání teplých i studených nápojů. Díky přírodnímu kraftovému vzhledu je vhodný pro kavárny, bistra,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/Q530004KRF/PAK
Kód produktu ITN/Q530004KRF/PAK

79 Kč

95,59 Kč s DPH

1,58 Kč za 1 ks

ks

  • Novinka

Papírový kelímek kraft 240 ml (8 oz) Ø 80 mm, 50 ks

Jednostěnný papírový kelímek kraft o objemu 240 ml (8 oz) je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů. Díky přírodnímu kraftovému vzhledu je ideální pro kavárny, bistra,…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: ITN/Q531002KRF/PAK
Kód produktu ITN/Q531002KRF/PAK

61 Kč

73,81 Kč s DPH

ks

  • Novinka

Víčko ploché s křížovým otvorem průměr 80 mm, 100 ks

Víčko ploché s křížovým otvorem průměr 80 mm, 100 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 10 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76283
Kód produktu BMS/WI76283/PAK

33 Kč

39,93 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek "Street food" Ø 90 mm, 480 ml, 50 ks

Papírový kelímek "Street food" Ø 90 mm, 480 ml, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 20 balení. Na paletě je 40 krabic.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK10676
Kód produktu BMS/SNK10676/PAK

115,50 Kč

139,76 Kč s DPH

2,31 Kč za 1 ks

ks

Papírový kelímek "Street food" Ø 62 mm, 100 ml, 50 ks

Papírový kelímek "Street food" Ø 62 mm, 100 ml, 4 oz, 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 20 balení. Na paletě je 60 krabic.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK10673
Kód produktu BMS/SNK10673/PAK

51,90 Kč

62,80 Kč s DPH

1,04 Kč za 1 ks

ks

Víčko vypouklé (PET) s otvorem průhledné Ø78mm, 50 ks

Víčko vypouklé z PET 0,2 l s otvorem (průměr 78 mm), 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 50 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76094
Kód produktu WMX/76094/PAK

62 Kč

75,02 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek vlnka, dvouvrstvý, 360 ml, 12 oz, 25 ks

Papírový kelímek hnědý s vlnkou, průměr 90 mm, velikost 12 oz (360 ml), dvouvrstvý. Tento kelímek má vynikající termo - izolační vlastnosti díky dvojité stěně kelímku a jednoduchý…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK2858
Kód produktu BMS/SNK2858/PAK

103,80 Kč

125,60 Kč s DPH

4,15 Kč za 1 ks

ks

Papírový kelímek vlnka, dvouvrstvý, 110 ml, 4 oz, 25 ks

Papírový kelímek hnědý s vlnkou, průměr 62 mm, velikost 4 oz (110 ml), dvouvrstvý. Tento kelímek má vynikající termo - izolační vlastnosti díky dvojité stěně kelímku a jednoduchý…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK2929
Kód produktu BMS/SNK2929/PAK

72 Kč

87,12 Kč s DPH

2,88 Kč za 1 ks

ks

Papírový kelímek černý, dvouvrstvý, 480 ml, 16 oz, 25 ks

Papírový kelímek černý, průměr 90 mm, velikost 16 oz (480 ml), dvouvrstvý. Tento kelímek má vynikající termo - izolační vlastnosti díky dvojité stěně kelímku a jednoduchý odnos…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: SNK13195
Kód produktu BMS/SNK13195/PAK

128 Kč

154,88 Kč s DPH

5,12 Kč za 1 ks

ks

BIO papírová miska na zmrzlinu 120 ml, 50 ks

BIO papírová miska o objemu 120 ml je vhodná pro podávání zmrzliny, frozen jogurtu, dezertů i dalších studených pokrmů. Ideální pro cukrárny, kavárny, bistra, cateringové…

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: KNSC-04
Kód produktu ECK/SC-04/PAK

127 Kč

153,67 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek "Hnědý potisk" 100 ml (průměr 63 mm), 50ks

Papírový kelímek  Espresso (průměr 63 mm), 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. 

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: IND68061
Kód produktu BMS/IND68061/PAK

47,70 Kč

57,72 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek EKO 280 ml, M Ø 80 mm, 50 ks

Papírový kelímek -EKO- 280 ml, M (Ø 80 mm), 50 ks v balení. Celá krabice obsahuje 20 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76528
Kód produktu BMS/WI76528/PAK

69 Kč

83,49 Kč s DPH

ks

Víčko vypouklé černé pro papírové kelímky Ø 62 mm, 50 ks

Víčko vypouklé černé pro papírové kelímky Ø 62 mm, 100 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 20 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76288
Kód produktu WMX/76288/PAK

44 Kč

53,24 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek bílý 420 ml, L průměr 90 mm, 50 ks

Papírový kelímek bílý 420 ml, L (průměr 90 mm) balení obsahuje 50 ks. V celé krabici je 16 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76242
Kód produktu WMX/76242/PAK

105,40 Kč

127,53 Kč s DPH

ks

Papírový kelímek "Coffee to go" 0,42 l (průměr 90 mm), 50 ks

Papírový kelímek "Coffee to go" 0,42 l (průměr 90 mm), 50 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 16 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76642
Kód produktu BMS/WI76642/PC

136,30 Kč

164,92 Kč s DPH

ks

Víčko pro kelímky Ø 95 mm, 50 ks

Víčko pro kelímek WI76102. Materiál rPET, plně recyklovatelný. V balení je 50 ks, cena za balení. V krabici 16 balení.

Dostupnost: Skladem

Objednací kód: WI76194
Kód produktu WMX/76194/PAK

41,90 Kč

50,70 Kč s DPH

ks

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2026 Papir.cz