SANITEC DEKAL odstraňovač vodního kamene, 5 L

Cena bez DPH
1 790 Kč
Cena s DPH
2 165,90 Kč
Dostupnost
Skladem

Objednací kód ITA1950

Popis

Kyselý prostředek pro odstranění usazenin, odstraňující vodní kámen z nářadí a zařízení - jako myčky nádobí, bojlery a vařiče těstovin, koncentrované složení rychle odstraňuje mastné nečistoty a usazeniny vodního kamene. Jeho pravidelné používání pomáhá udržovat výkon zařízení a zvyšuje jeho dlouhověkost. S povrchově aktivními látkami s kontrolovanou pěnou pro dosažení optimální oplachovatelnost.

Celé balení obsahuje 1 ks. Celá krabice obsahuje 2 balení. Na paletě je 72 krabic.

POUŽITÍ: Namáčení: Rozřeďte přípravek v poměru 50-150 ml na litr teplé vody (5-15 uzávěrů na každých 5 litrů), v závislosti na rozsahu usazenin. Nechte namočeno až do rozpuštění nánosu vodního kamene. V případě potřeby použijte houbu nebo kartáč pro odstranění nejodolnějších nánosů vodního kamene. Opláchněte velkým množstvím vody.

Aplikace nastříkáním: Nastříkejte roztok, rozředěný v poměru 150 ml na litr vody (15 uzávěrů na každých 5 litrů), na povrch nebo na zařízení určené k ošetření. Nechte působit a poté rozetřete. Opláchněte velkým množstvím vody. Myčka nádobí/pračka: Ujistěte se, že zařízení je úplně prázdné. Nalijte přípravek, rozředěný v poměru 50-150 ml na litr vody (5-15 uzávěrů na každých 5 litrů), přímo dovnitř myčky. Zahajte mycí cyklus naprázdno při teplotě 50-60 °C.

Soubory ke stažení

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2024 Papir.cz