Dresinková miska EKO cukrová třtina 60 ml, 100 ks

Cena bez DPH
106,80 Kč
Cena s DPH
129,23 Kč
Dostupnost
Na objednávku

Objednací kód NVF0040

Popis

Dresinková miska EKO cukrová třtina 60 ml, 100 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 20 balení. Na paletě je 40 krabic. Pasuje na ní víčko NVF0041.

Co je cukrová třtina?
Cukrová třtina je obnovitelný, rychle rostoucí zdroj, který se pěstuje k mnoha účelům, například pro výrobu třtinové šťávy. Po vylisování šťávy se stonky cukrové třtiny obvykle spálí nebo vyhodí. Tato rozdrcená stébla však lze před vyhozením uchovat a přeměnit na jiné předměty. Tento materiál je zpětně získáván a používán k výrobě jednorázových obalů.

Proč si vybrat produkty z cukrové třtiny?
Víme, že lesy na celém světě jsou ohroženy, a proto je pro nás důležité najít alternativní materiály, které nevyžadují původní lesní zdroje. S bagasou můžete i nadále používat jednorázové papírové výrobky s vysokou výtěžností, ale víme, že místo stromů volíme produkt vyrobený z rychle obnovitelné a recyklované cukrové třtiny. Nejlepší je, že výrobek lze po skončení používání kompostovat.

Co je na tom skvělého?
Vzhledem k tomu, že se cukrová třtina spotřebuje dříve, než se zlikviduje, je její stonek nyní obnovitelným zdrojem. Jsme schopni ji rozložit na buničinu, kterou lze použít k výrobě produktů, které by jinak byly vyrobeny z dřevní hmoty. To znamená, že k výrobě těchto produktů je zapotřebí méně stromů a že jsme využili odpad, který by jinak byl spálen nebo vozen na skládku.

 

Související položky

Víčko pro dresinkové misky EKO cukrová třtina 60 ml, 100 ks

Víčko pro dresinkové misky EKO cukrová třtina 60 ml, 100 ks v balení. Cena je uvedená za balení. Celá krabice obsahuje 20 balení. Na paletě je 24 krabic. Pasuje na dresinkovou…

Dostupnost: Skladem

Kód: NVF0041

63,50 Kč

76,84 Kč s DPH

ks

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2024 Papir.cz