Suma Grill D9 2L

  • Výhodná cena
  • Doporučujeme
Cena bez DPH
268,84 Kč
Cena s DPH
325,30 Kč
Dostupnost
Skladem

Objednací kód JLD1280-91

Popis

Suma Grill D9 je vysoce účinný prostředek určený pro pravidelné odstraňování mastnoty a napálených zbytků v potravinářských provozech.

Klíčové vlastnosti
Suma Grill D9 - alkalický čisticí prostředek určený pro pravidelné čištění silně znečištěných konvektomatů, grilů, fritéz, sporáků, pečících trub apod. Obsahuje směs alkálií, povrchově aktivních látek a rozpouštědel, které zajišťují odstranění i napálených tuků a zuhelnatěných zbytků potravin.

Výhody

Zajišťuje účinné odstranění i napálených tuků a bílkovin.
Ideální pro čištění konvektomatů, grilů, fritéz, sporáků, pečících trub
Napěňovací tryska zajišťuje správnou aplikaci

 

Grily a trouby:
Čistěte při teplotě 60 – 70°C. Nastříkejte neředěný prostředek na povrch, nechte 5 - 30 minut působit a odstraňte uvolněné nečistoty kartáčem nebo mycí houbou. Důkladně opláchněte čistou teplou vodou a nechte oschnout.

Fritézy:
Vypusťte olej a uzavřete výpusť. Naplňte fritézu vodou téměř ke značce pro plnění oleje. Přidejte Suma Grill D9 v poměru 1 L prostředku na 10 L vody. Hladina čisticího roztoku by měla být u značky pro naplnění oleje. Uzavřete fritézu a vyvařujte po 15 – 30 minut.. Po vychladnutí a vypuštění kartáčem nebo houbou odstraňte zbylé nečistoty ze stěn a topných částí. Poté dvakrát důkladně vypláchněte teplou vodou a nechte oschnout.

Extrakční grily:
Rozdělejte gril, namočte jeho části do mycího roztoku (50 – 100 ml prostředku na 1 L vody) a nechte 15 – 60 minut působit, potom důkladně opláchněte čistou vodou a nechte oschnout. Přesné dávkování v závisloti na stupni znečištění a použití doporučí odborný poradce Diversey.

 

Bezpečná manipulace a skladování
Skladujte v původních uzavřených obalech mimo extrémní podmínky. 

Kompatibilita prostředku
Při dodržení návodu k použití lze Suma Grill D9 použít na povrchy z nerezové oceli. Nepoužívejte na materiály, které nejsou odolné vůči působení alkálií, na dřevo, linoleum, hliník, měď, lakované, pozinkované a podobné povrchy. 

Soubory ke stažení

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2020 Papir.cz