Papír.cz - představení společnosti

Nakupte kancelářské potřeby výhodně a jednoduše

Přestalo vás už bavit chodit kvůli každému papíru či tužce do nejbližšího papírnictví nebo supermarketu? Tak vyzkoušejte změnu – náš online obchod Papír.cz!

Papír.cz je internetový obchod specializující se na prodej kancelářských potřeb a pomůcek. Původně vzniknul v roce 2013 za účelem prodeje svých služeb do škol, firem i jednotlivcům. Postupem času, s tím, jak Papír.cz rostl, se rozšířil sortiment a zvětšila cílová skupina. Začali jsme kancelářím dodávat také spotřební zboží a domácnostem i firmám jsme nabídli také drogistické zboží.

Dnes jsme jednou z nejprogresivnějších společností v oboru a můžete si u nás koupit vše, co vaše domácnost nebo kancelář potřebuje k provozu. Již se dávno nejedná pouze o kancelářské potřeby, ačkoliv i nadále tvoří největší složku naší nabídky. Že je naše nabídka opravdu široká, dokazuje například pestrost námi prodávaných papírenských produktů. Vybrat si můžete z obyčejného, barevného nebo jiného speciálního papíru v různých velikostech, nabízíme obaly, etikety či kotoučky do pokladen.

Chybět nemohou všemožné balicí materiály od euro-obalů přes bublinkové folie po všemožné pytle a sáčky, vyberete si také z naší obrovské nabídky psacích potřeb, bloků nebo lepidel a korekčních prostředků. Samozřejmostí jsou pak pořadače, šanony a desky na materiály.

Zakoupit si u nás lze také doplňky pro elektronické přístroje. Chlubit se můžeme rozsáhlým portfoliem náplní do tiskáren, válců a fólií, nabízíme také tužkové baterie či kalkulačky, skartovačky i samotné tiskárny a skenery.

Uspokojíme i vaše chuťové pohárky. Rozsáhlý výběr si můžete dopřát i u občerstvení. Nabízíme veliké množství čajů, kávy a limonád, müsli a různé kaše, sirupy a minerální vody. Mnoho z našich zákazníků si u nás také kupuje hygienické potřeby či úklidové prostředky. Dokonce si u nás můžete zakoupit i vybavení kanceláře, jako jsou například židle, tabule a plátna, odpadkové koše a různé doplňky v podobě hodin či věšáků.

Kromě dodání potřeb pro vaši kancelář dovedeme pomoci také se školními pomůckami. Kupte si u nás třeba aktovku, sešity rovnou i s obaly nebo kupříkladu křídy s psacími potřebami a sami uvidíte, proč máme tolik spokojených odběratelů. Nebo u nás můžete zakoupit výbavu pro vaši školní párty či pomůcky pro výtvarnou výchovu, u nás si zkrátka vybere každý.

To platí i o oboru gastronomie. Na Papír.cz nabízíme balicí a obalové materiály, alobaly, krabice nebo jednorázové nádobí, které se v dnešní uspěchané době hodí více než kdy předtím. Nezklameme ani ty z vás, kteří hledají utěrky, houbičky, mýdla a přípravky do myček, toaletní papíry i třeba osvětlené LED panely pro jídelní lístek.

A proč se vyplatí nakoupit zrovna u nás na Papír.cz?

Například díky výhodnému věrnostnímu programu, díky němuž si můžete být jistí, že vaši loajálnost dokážeme patřičně ocenit. Za pouhý nákup na Papír.cz tak můžete získat například poukazy k nákupu, úklidové prostředky či dokonce elektroniku. No a chcete-li se rovnou stát partnery Papír.cz, využijte našeho affiliate programu. Stačí umístit naši reklamu na váš web a vy tak budete vydělávat za pouhá kliknutí a nákupy.

Oproti konkurenci se Papír.cz liší i v přístupu ke svým firemním i nefiremním zákazníkům. Náš vysoce oceňovaný zákaznický servis vám poradí zcela otevřeně a rozhodně vás nebude obtěžovat. Nepotřebujeme od vás znát finanční detaily, naše nabídka je plně transparentní a bezkonkurenční, což dokazují i srovnávače cen jako Heureka.cz či Zboží.cz. Zároveň u nás naleznete vše na jednom místě, a tím můžete naplno využít náš věrnostní program, který vám sbírá body již od pouhé tisícikoruny. Zkrátka, nejenom že ušetříte samotným nákupem, ale ještě za něj budete pořádně odměněni.

Profil na G+ Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2019 Papir.cz