Papír.cz - představení společnosti

Nakupte kancelářské potřeby výhodně a jednoduše

Přestalo vás už bavit chodit kvůli každému papíru či tužce do nejbližšího papírnictví nebo supermarketu? Tak vyzkoušejte změnu – náš online obchod Papír.cz!

Papír.cz je internetový obchod specializující se na prodej kancelářských potřeb a pomůcek. Původně vzniknul v roce 2013 za účelem prodeje svých služeb do škol, firem i jednotlivcům. Postupem času, s tím, jak Papír.cz rostl, se rozšířil sortiment a zvětšila cílová skupina. Začali jsme kancelářím dodávat také spotřební zboží a domácnostem i firmám jsme nabídli také drogistické zboží.

Dnes jsme jednou z nejprogresivnějších společností v oboru a můžete si u nás koupit vše, co vaše domácnost nebo kancelář potřebuje k provozu. Již se dávno nejedná pouze o kancelářské potřeby, ačkoliv i nadále tvoří největší složku naší nabídky. Že je naše nabídka opravdu široká, dokazuje například pestrost námi prodávaných papírenských produktů. Vybrat si můžete z obyčejného, barevného nebo jiného speciálního papíru v různých velikostech, nabízíme obaly, etikety či kotoučky do pokladen.

Chybět nemohou všemožné balicí materiály od euro-obalů přes bublinkové folie po všemožné pytle a sáčky, vyberete si také z naší obrovské nabídky psacích potřeb, bloků nebo lepidel a korekčních prostředků. Samozřejmostí jsou pak pořadače, šanony a desky na materiály.

Zakoupit si u nás lze také doplňky pro elektronické přístroje. Chlubit se můžeme rozsáhlým portfoliem náplní do tiskáren, válců a fólií, nabízíme také tužkové baterie či kalkulačky, skartovačky i samotné tiskárny a skenery.

Uspokojíme i vaše chuťové pohárky. Rozsáhlý výběr si můžete dopřát i u občerstvení. Nabízíme veliké množství čajů, kávy a limonád, müsli a různé kaše, sirupy a minerální vody. Mnoho z našich zákazníků si u nás také kupuje hygienické potřeby či úklidové prostředky. Dokonce si u nás můžete zakoupit i vybavení kanceláře, jako jsou například židle, tabule a plátna, odpadkové koše a různé doplňky v podobě hodin či věšáků.

Kromě dodání potřeb pro vaši kancelář dovedeme pomoci také se školními pomůckami. Kupte si u nás třeba aktovku, sešity rovnou i s obaly nebo kupříkladu křídy s psacími potřebami a sami uvidíte, proč máme tolik spokojených odběratelů. Nebo u nás můžete zakoupit výbavu pro vaši školní párty či pomůcky pro výtvarnou výchovu, u nás si zkrátka vybere každý.

To platí i o oboru gastronomie. Na Papír.cz nabízíme balicí a obalové materiály, alobaly, krabice nebo jednorázové nádobí, které se v dnešní uspěchané době hodí více než kdy předtím. Nezklameme ani ty z vás, kteří hledají utěrky, houbičky, mýdla a přípravky do myček, toaletní papíry i třeba osvětlené LED panely pro jídelní lístek.

A proč se vyplatí nakoupit zrovna u nás na Papír.cz?

Například díky výhodnému věrnostnímu programu, díky němuž si můžete být jistí, že vaši loajálnost dokážeme patřičně ocenit. Za pouhý nákup na Papír.cz tak můžete získat například poukazy k nákupu, úklidové prostředky či dokonce elektroniku. No a chcete-li se rovnou stát partnery Papír.cz, využijte našeho affiliate programu. Stačí umístit naši reklamu na váš web a vy tak budete vydělávat za pouhá kliknutí a nákupy.

Oproti konkurenci se Papír.cz liší i v přístupu ke svým firemním i nefiremním zákazníkům. Náš vysoce oceňovaný zákaznický servis vám poradí zcela otevřeně a rozhodně vás nebude obtěžovat. Nepotřebujeme od vás znát finanční detaily, naše nabídka je plně transparentní a bezkonkurenční, což dokazují i srovnávače cen jako Heureka.cz či Zboží.cz. Zároveň u nás naleznete vše na jednom místě, a tím můžete naplno využít náš věrnostní program, který vám sbírá body již od pouhé tisícikoruny. Zkrátka, nejenom že ušetříte samotným nákupem, ale ještě za něj budete pořádně odměněni.

Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2022 Papir.cz