O nás - v čem jsme lepší?

Kdo jsme

Papír.cz vzniknul v roce 2013 jako internetový prodejce kancelářských a školních potřeb
firmám, školám a jednotlivcům. V roce 2015 jsme se též zaměřili na dodávky spotřebního materiálu gastroprovozům a dodávky drogerie firmám i domácnostem.

Dodavatel č. 1.

Dodavatel č. 2.


Co děláme, jaké je naše krédo

Firmám, školám a jednotlivcům pomáháme nakoupit rychle a nejlevněji kancelářské a školní potřeby, drogerii a další zboží, aby měl každý svou objednávku včas a za nejlepší cenu“.

 

 

Co od nás můžete očekávat, čím se lišíme od ostatních dodavatelů?

Konkurenční společnosti

  • Pošlou obchodního zástupce který ví, že právě jeho nabídka je nejlepší, nejširší, nejlevnější (předhánějí se v tloušťce katalogu).

  • Snaží se z vás „vydolovat“ vaše nákupní ceny nejnakupovanějších kancelářských potřeb, aby jak tvrdí, mohli připravit to nejlepší právě pro vás (jinými slovy, slevní vám jen to, co máte nejvíc v oblibě a na ostatním si hezky vydělají).

  • Kdybyste náhodou chtěli nějaký bonus, se slevami nemáte nárok (pokud nejste ta nejhezčí blondýna na světě)
    no a když chcete „Náhradní plnění“, tak si ho připlatíte a pak už nemáte nárok vůbec na nic.

 

Papír.cz

  • Neobtěžujeme obchodními zástupci, ale rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem. Máme profesionální zákaznický servis, který vysoce hodnotí naši zákazníci na Heuréce.

  • Žádné ceny z vás dolovat nebudeme, protože ceny v internetovém obchodě platí pro všechny. Ceny jsou nastaveny tak, aby vám dlouhodobě šetřily. Proto se nebojíme být součástí srovnávačů jako jsou Heuréka nebo Zboží.cz. Ostatně, udělejte si prostřednictvím košíku kontrolní nákup u nás a u vašeho dodavatele, možná budete překvapeni, kolik peněz se dá s námi ušetřit.

  • Pro každého máme dlouhodobý věrnostní systém. Nebo si vyberte okamžité bonusy k objednávkám již od 1000 Kč.

  • Náhradní plnění“ máme nejlevnější ze všech, protože lidé se změněnou pracovní schopností u nás pracují přímo v zákaznickém oddělení, ve skladu i v IT a podílejí se na vyřízení vašich objednávek.

 

Docházejí vám ve firmě kancelářské potřeby dříve, než vám je šéf dovolí objednat? (Kvůli rozpočtu pochopitelně). Platíte za ně pravděpodobně vysokou cenu.


Pokud jsme vás naším přístupem oslovili, obraťte se prosím s důvěrou na nás. Vyjdeme vám vstříc jak nejlépe umíme.


Profil na Facebooku

E-shop na míru od MEDIA ENERGY s.r.o.

© 2022 Papir.cz